![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311444168_455531983228803_4338262747920614143_n.jpg)
OKUL ÖNCESİ SINIFIMIZ İLE “SİMETRİK KODLAMA” UNPLUGGED ETKİNLİĞİ
19 Ekim 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311730347_455533816561953_213433998850544169_n.jpg)
2-A SINIFIMIZ İLE “CODEMİNO-OYUN TABANLI KODLAMA” ETKİNLİĞİ
19 Ekim 2022![](https://www.tedaliaga.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/311860982_455533079895360_8938737144257105062_n-1080x480.jpg)
Ekim ayının içinde uygulanan, kodlama ve dijital okuryazarlığı herkes için eğlenceli ve ilgi çekici bir hale getirmeyi amaçlayan AB Kod Haftası – Code Week, çalışmalarımızda 1-A sınıfımız ile “Codemino-Oyun Tabanlı Kodlama” etkinliği yaparak dijital okuryazarlığı ve kodlamayı merak uyandırıcı ve keyifli hale getirdik.