TAUF ’20 NEDİR?

TED Aliağa Koleji I. Ulusal Gençlik Forumu, lise öğrencilerinin belli komiteler içinde bir araya gelerek güncel konuları tartışıp bir sonuca varacakları ve vardıkları sonucu bir forum içinde sunacakları bir etkinliktir.

Katılımcıların tartışacakları konular Türkiye’nin ekonomik, toplumsal, kültürel, çevresel sorunları olacaktır. Bu sorunlar, TED Aliağa Koleji I. Ulusal Forumu’nda 18-19-20 Nisan 2020 tarihlerinde TED Aliağa Kolejinde değerlendirilecektir. Okulumuzda düzenlenecek olan forum; takım kurma ve komite oluşturma çalışmalarını, genel kurul aşamalarını içerecektir. Her komitenin kendi konusu olup forumun çalışma dili Türkçe olacaktır.

Delegeler, zorunlu olarak 1 danışman öğretmenle foruma katılabilir ve okullar, foruma en fazla 12 delege ile katılabilir. Foruma delege, komite başkanı veya gazeteci olarak katılmak isteyenlerin başvuru formlarının okul idaresince onaylatarak [email protected] e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

18-20 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenecek “I. Ulusal Gençlik Forumu” muzda sizleri TED Aliağa Koleji olarak ağırlamaktan onur duyacağız.

TAUF ’20 Organizasyon Ekibi